ҚР Кубогы-2021. Финалды кезең. Ерлер: Төртінші ойын күнгі матчтың нәтижелері
11/11/2021
Бейсенбіде, 11 қарашада Өскеменде Ерлер командалары арасында финалдық кезеңнің төртінші ойын күнгі матчы өтті.
«Жекпе-Жек» сарайында өтіп жатқан Кубоктык турнирге сегіз команда бәсекеге түсті. Бірінші төрттікте "Алтай", "Есіл-СК", "Атырау" және Pavlodar болса, В тобында "Буревестник", "Маңғыстау", "Тараз" және "Ұшқын-Көкшетау" командалары жарысқа қатысуда.
Барлық ойындарды ҚВФ ресми Youtube желісінде тікелей эфирді көре аласыздар.
Төменде төртінші ойын күніндегі матчтардың нәтижелерін және алдағы матчтардың кестесін оқырман назарына ұсынамыз.
ВОЛЕЙБОЛДАН ЕРЛЕР КОМАНДАЛАРЫ АРАСЫНДАҒЫ ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ КУБОГЫ
ФИНАЛДЫҚ КЕЗЕҢ
Өтетін уақыты: 06 – 16 қараша 2021 жыл
Өтетін орыны: Өскемен,"Жекпе-Жек" спорт кешені
А тобы
В тобы
МАТЧТЫҢ НӘТИЖЕЛЕРІ
№ |
Командалардың атауы |
Төрешілер, категория |
Матч нәтижелері |
Партия бойынша нәтижелер |
Матч есебі |
Матчтың уақыты |
|
7 қараша |
|||||||
1 (Б) |
«Буревестник» - «Ұшқын-Көкшетау» |
Суюндыков Б. НСВК Измайлов Д. НСВК |
3:0 |
25:18;25:23;26;24 |
76-65 |
81 |
|
2 (Б) |
«Маңғыстау» - «Тараз» |
Ахметов А. МА Калиев А. НСВК
|
2:3 |
18:25; 19:25;28:26;30:28;11:15 |
106-119 |
139 |
|
3 (А) |
«Есіл СК» - «Атырау» |
Измайлов Д. НСВК Омирзак Н. МА |
3:1 |
18:25;25:23;25:15;25:11 |
93-74 |
103 |
|
4 (А) |
«Алтай» - «Pavlodar» |
Омирзак Н. МА Суюндыков Б. НСВК |
3:0 |
25:20;25:19;25:20 |
75-58 |
77 |
|
8 қараша |
|||||||
6 (Б) |
«Ұшқын-Көкшетау» - «Тараз» |
Калиев А. НСВК Измайлов Д. НСВК |
3:1 |
21:25;25:18;28:26;25:22 |
99-91 |
123 |
|
5 (Б) |
«Буревестник» - «Маңғыстау» |
Омирзак Н. МА Ахметов А. МА
|
3:1 |
25:27;25:18;25:23;25:20 |
100-88 |
120 |
|
7 (А) |
«Pavlodar» - «Атырау» |
Измайлов Д. НСВК Суюндыков Б. НСВК |
3:2 |
21:25;19:25;25:21;25:23;15:12 |
105-106 |
132 |
|
8 (А) |
«Алтай» - «Есіл СК» |
Ахметов А. МА Калиев А. НСВК |
3:1 |
20:25;27:25;27:25;25:14 |
99-89 |
114 |
|
9 қараша |
|||||||
9 (Б) |
«Маңғыстау» - «Ұшқын-Көкшетау» |
Омирзак Н. МА Суюндыков Б. НСВК |
1:3 |
25:16;22:25;23:25;19:25 |
89-91 |
113 |
|
10 (Б) |
«Тараз» - «Буревестник» |
Ахметов А. МА Калиев А. НСВК |
1:3 |
29:27;21:25;22:25;24:26 |
96-103 |
121 |
|
11 (А) |
«Есіл СК» - «Pavlodar» |
Суюндыков Б. НСВК Измайлов Д. НСВК |
3:1 |
25:17;21:25;25:17;25:22 |
96-81 |
107 |
|
12 (А) |
«Атырау» - «Алтай» |
Калиев А. НСВК Омирзак Н. МА
|
3:0 |
25:18;25:19;25:19 |
75-56 |
81 |
|
11 ноября |
|||||||
13 |
«Pavlodar»-«Буревестник» |
Измайлов Д. НСВК Ахметов А. МА |
1:3 |
20:25;25:19;9:25;16:15 |
70-94 |
90 |
|
14
|
«Есіл СК»- «Тараз» |
Калиев А. НСВК Измайлов Д. НСВК |
2:3 |
25:23;25:22;22:25;16:25;10:15 |
98-110 |
141 |
|
15 |
«Атырау»-« Ұшқын-Көкшетау» |
Суюндыков Б НСВК Омирзак Н. МА |
3:0 |
25:23;27:25;25:20 |
77-68 |
97 |
|
16 |
«Алтай»– «Маңғыстау» |
Омирзак Н. МА Калиев А. НСВК |
3:0 |
25:22;25:20;25:23 |
|
|
АЛДЫҢҒЫ КЕЗЕҢГІ МАТЧТЫҢ КЕСТЕСІ
МЕРЗІМІ |
УАҚЫТЫ |
№ МАТЧ |
КОМАНДАЛАР |
ӨТЕТІН ОРЫНЫ |
|
07 қараша (жексенбі) |
10.30 сайт |
1 (Б) |
«Буревестник» - «Ұшқын-Көкшетау» |
С/К «Жекпе Жек» |
|
13.30 ТВ |
2 (Б) |
«Маңғыстау» - «Тараз» |
|||
16.00 сайт |
3 (А) |
«Есіл СК» - «Атырау» |
|||
19.00 сайт |
4 (А) |
«Алтай» - «Pavlodar» |
|||
|
|||||
08 қараша (дүйсенбі) |
10.00 ТВ |
5 (Б) |
«Ұшқын-Көкшетау» - «Тараз» |
С/К «Жекпе Жек» |
|
13.00 ТВ |
6 (Б) |
«Буревестник» - «Маңғыстау» |
|||
16.00 ТВ |
7 (А) |
«Pavlodar» - «Атырау» |
|||
19.00 ТВ |
8 (А) |
«Алтай» - «Есіл СК» |
|||
|
|||||
09 қараша (сейсенбі) |
10.00 ТВ |
10 (Б) |
«Маңғыстау» - «Ұшқын-Көкшетау» |
С/К «Жекпе Жек» |
|
13.00 ТВ |
9 (Б) |
«Тараз» - «Буревестник» |
|||
16.00 ТВ |
11 (А) |
«Есіс СК» - «Pavlodar» |
|||
19.00 ТВ |
12 (А) |
«Атырау» - «Алтай» |
|||
10 қараша сәрсенбі, демалыс |
|||||
11 қараша ¼ финал (бейсенбі) |
10.00 сайт |
16 |
«Pavlodar» - «Буревестник» |
С/К «Жекпе Жек» |
|
13.00 ТВ |
14 |
«Есіл СК» - «Тараз» |
|||
16.00 ТВ |
15 |
«Атырау» - «Ұшқын-Көкшетау» |
|||
19.00 сайт |
13 |
«Алтай» - «Маңғыстау» |
|||
|
|||||
12 қараша ½ финал (жұма) |
10.00 сайт |
17 |
«Ұшқын-Көкшетау» - «Маңғыстау» |
С/К «Жекпе Жек» |
|
13.00 ТВ |
20 |
«Тараз» - «Буревестник» |
|||
16.00 ТВ |
19 |
«Алтай» - «Атырау» |
|||
19.00 сайт |
18 |
«Есіл СК» - «Pavlodar» |
|||
|
|||||
13 қараша Финал (сенбі) |
10.00 ТВ |
23 |
Жеңілгендер № 19 - № 20 |
С/К «Жекпе Жек» |
|
13.00 ТВ |
24 |
Жеңілгендер № 19 - № 20 |
|||
16.00 сайт |
22 |
Жеңілгендер № 17 - № 18 |
|||
19.00 сайт |
21 |
Жеңілгендер № 17 - № 18 |
|||
14 қараша (жексенбі) – қайту күні, Супербокке қатысушылар мен командалар үшін демалыс күн |
|||||
15 қараша (дүйсенбі) Суперкубок |
15.00 ТВ |
|
С/К «Жекпе Жек» |
Бас төреші, НСВК - Биданов Д.
Бас хатшы, 1 кат. - Шимин Н.
ҚВФ бас серіктесі – «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ